Petr Šedivý
akční fotografie s duší

 
Můj koníček se stal mojí prací. Prací, která mě naplňuje a baví.


Zaměřuji se převážně na svatební fotografii, ale zároveň fotím i akční a sportovní fotografie.
Mám rád fotografii, která vypráví příběh, má duši a svou jedinečnost – toto se snažím vnést do fotografie.


S kolegou provozujeme  Fotokoutek  který si můžete objednat na maturitní plesy, firemní akce, párty či podobné akce.


Zároveň objevuji krásu a kouzlo téměř zapomenuté analogové fotografie a Polaroidu a obě tyto techniky se zároveň snažím zajímavě uplatnit v současném světě fotografie.


Kolem sebe jsem měl vždy úžasné lidi, kteří mi neváhali poradit v mých začátcích a díky kterým jsem se naučil dívat na svět prostřednictvím objektivu specifickým a jedinečným způsobem. Jsem proto velmi vděčný, že byli v mém životě, předali mi mnoho podnětů a rozšířili tak můj úhel pohledu.


Každým focením se snažím vytvořit něco nového, neotřelého a věřím, že i mé volnočasové záliby (sport, koně, psi, přátelé a vaření) přispívají významnou měrou k širokospektrálnímu vnímání okolí a osob v něm. Vše směřuji tak, abych vytvářel zajímavé kompozice v součinnosti s prostorem a se vším, co může nabídnout.


Preferuji focení v exteriéru, ale nebráním se žádné zkušenosti. Práci s lidmi vnímám jako velké obohacení, protože si vždy rád vyslechnu jejich nápady či představy a posléze společně jako puzzle dotváříme konečný obraz jejich fantazie.


Od roku 2017 působím na plný úvazek jako fotograf a novinář „na volné noze“.
Fotím na profesionální techniku Nikon. Hlavně na  fotoaparáty Nikon D850 a NikonD500.

 

REFERENCE

Děkujeme za krásné fotografie z naší svatby, stejně tak za předsvatební focení. Petra doporučuji, je to skvělý fotograf a profesionál každým kouskem 🙂 Nemohli jsme si vybrat lépe pro náš svatební den! Rádi se budeme k Petrovi vracet. Kristýna a Dave
Kristýna Rankin
5/5
Mnohokrát děkujeme za báječné (pozdně) podzimní focení na Seči s naším čtyřnohým miláčkem! ...Ačkoli jsme absolutně nefotogeničtí a takové focení jsme zažili poprvé, vyšly z toho krásné fotky! "Popral" se jak s naším psem tak i s větrem, a navíc je velmi usměvavý a trpělivý!
Pavlína Krafferová
5/5
Naprosto super spolupráce, Petr je velice milý a vstřícný. Obzvláště oceňuji kvalitu fotek a rychlost jejich zpracování. Jsem moc spokojená a jednoznačně doporučuji
Martina Steklá
5/5
Pan Šedivý skvěle zachytil syna na Gladiátor Race. Úžasné momentky, máme super vzpomínku. Velké díky.
Veronika Velinská
5/5
Pěkné, profesionální fotky!!!
Jiří Vacík
5/5

REFERENCE

Birell Kart Arena – Kutná Hora

Eliott

Extrifit

Česká Jezdecká Federace

Dostihový spolek Pardubice

M-Byt Pardubice

Městská Policie Pardubice

M&M Reality

NBHA CZ

PREDATOR RACE

Ranch DALLTAR

Rybina

SZDC ČR

Zdravotnická zařízení Ministerstva vnitra