FOTOGRAFOVÁNÍ SE STALO MÝM KONÍČKEM UŽ PŘED MNOHA LETY A MÝM SNEM BYLO VŽDY SE TÉTO PROFESI VĚNOVAT NA 100%.
CESTA BYLA DLOUHÁ, ALE V ROCE 2017 JSEM SE ODHODLAL SVOU PŮVODNÍ PROFESI KUCHAŘE POVĚSIT NA HŘEBÍČEK A MŮJ SEN SE STAL REALITOU. STAL SE ZE MĚ FOTOGRAF A NOVINÁŘ NA PLNÝ ÚVAZEK. MÁ LÁSKA TÍHNE KE SPORTOVNÍ A AKČNÍ FOTOGRAFII. NICMÉNĚ SE VĚNUJI RŮZNORODÉMU TYPU FOCENÍ. MÁ PROFESE TEDY ZNAMENÁ DO SVÉHO PORTFOLIA ZAHRNOUT I SVATEBNÍ ČI PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE. MEZI DALŠÍ FOTOGRAFIE, KTERÉ PATŘÍ MEZI TY AKČNĚJŠÍ JE FOCENÍ OCR ZÁVODŮ, KDE ADRENALIN MUSÍ SRŠET.
NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ JE DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE S DOSTIHOVÝM SPOLKEM PARDUBICE A VÝCHODOČESKÝM DIVADLEM PARDUBICE. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ JSEM PYŠNÝ TÉŽ NA ROLI „STILL“ FOTOGRAFA. MEZI MÉ POSLEDNÍ TOP PROJEKTY, KTERÉ JSOU NYNÍ V POČÁTCÍCH, JE FOCENÍ MOTORSPORTU. STAL JSEM SE SOUČÁSTÍ ZÁVODNÍHO TÝMU OLGY ROUČKOUVÉ, KTERÁ SE VĚNUJE RALLYE A JAKO PRVNÍ ŽENA Z ČESKÉ REPUBLIKY PROTNULA CÍL NEJNÁROČNĚJŠÍ A NEJSLAVNĚJŠÍ RALLYE PLANETY – DAKAR
.V SOUČASNÉ DOBĚ SPOLUPRACUJI S FOMEI. AŤ JE FOTOKOUTEK ČI SPOLUPRÁCE TÝKAJÍCÍ SE TISKU. FOMEI A TISKÁRNY DNP SE STALY NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ FOTOKOUTKU, KTERÝ PROVOZUJEME S KOLEGOU.A ČÍM SE ŘÍDÍM? FOTOGRAFIE BY VÁM MĚLA VŽDY ZOBRAZIT JEDINEČNÝ PŘÍBĚH, KTERÝ MÁ SVOU DUŠI. KAŽDOU SVOU FOTOGRAFII SE SNAŽÍM VYTVOŘIT NĚCO NOVÉHO, NEOTŘELÉHO A ZACHYTIT DANÝ MOMENT S CELKOVOU ENERGIÍ A AKČNOSTÍ.